Sklepy internetowe aplikacje internetowe

Co oferujemy?

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm czy instytucji jak i do osób indywidualnych. Zapewniamy wykonanie w całości kompletnej strony internetowej. Zajmiemy sie przygotowaniem odpowiedniego projektu graficznego, zaplanowaniem witryny tak, aby była ona jak najbardziej wygodna i przyjazna dla odwiedzającego. Po ukończeniu witryny pomożemy dobrać odpowiednie słowa kluczowe i korzystając z wielu technik postaramy się aby strona była wysoce punktowana w wyszukiwarkach. Dopiero gdy serwis zostanie umieszczony w internecie skończymy nasza pracę. Zapewniamy wszelkie wsparcie techniczne podczas administracji.

Jakie strony wykonujemy?

Tworzymy zarówno proste strony firmowe, czy też wizerunkowe składające się z kilku podstron, niewymagających częstej aktualizacji, jak i skomplikowane systemy zarządzania treścią (CMS - Content Menagement System) oraz sklepy internetowe. Doradzamy kiedy konieczne jest stworzenie specjalnego panelu administracyjnego, który pozwala na szybkie i proste aktualizowanie informacji znajdujących sie na stronie bez najmniejszej potrzeby ingerencji w kod źródłowy. Wykonujemy dynamiczne serwisy baz danych, tak więc jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Technologia

Niektóre zlecenia wymagają użycia bardzo skomplikowanych technik, ale często tak nie jest. Dlatego zawsze rozważamy różne możliwości aby móc wykonać zadanie jak najefektywniej, ale i jak najtaniej. Jeśli wiec nie ma takiej potrzeby staramy sie nie narażać naszego klienta na niepotrzebne koszty.

strony www Łódź